Продукція > MURATA ELECTRONICS > GRJ188R72A472KE11J
GRJ188R72A472KE11J
GRJ188R72A472KE11J Murata Electronics
GRJ188R72A472KE11-02A.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER MLCC
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 4700 pF 100 VDC 10% 0603 X7R.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GRJ188R72A472KE11J GRJ188R72A472KE11J Виробник : Murata Electronics GRJ188R72A472KE11_02A-3154912.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 4700 pF 100 VDC 10% 0603 X7R