Продукція > MURATA ELECTRONICS > GRJ216R71H472KE01D
GRJ216R71H472KE01D
GRJ216R71H472KE01D Murata Electronics
c02e-2905.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0805 4700pF 50volts X7R +/-10% Soft Term
на замовлення 6950 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 4700PF 50V X7R 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: Soft Termination, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Boardflex Sensitive, Thickness (Max): 0.028" (0.70mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 4700 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GRJ216R71H472KE01D GRJ216R71H472KE01D Виробник : Murata Electronics GRJ216R71H472KE01-01.pdf Description: CAP CER 4700PF 50V X7R 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Boardflex Sensitive
Thickness (Max): 0.028" (0.70mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 4700 pF
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination
Voltage - Rated: 50V
Temperature Coefficient: X7R
Part Status: Obsolete
Capacitance: 4700 pF