Продукція > MURATA ELECTRONICS > GRJ216R72A222ME01D
GRJ216R72A222ME01D
GRJ216R72A222ME01D Murata Electronics
GRJ216R72A222ME01-02A.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER MLCC
Packaging: Tape & Reel (TR)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 2200 pF 100 VDC 20% 0805 X7R.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GRJ216R72A222ME01D GRJ216R72A222ME01D Виробник : Murata Electronics GRJ216R72A222ME01_02A.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 2200 pF 100 VDC 20% 0805 X7R