Продукція > MURATA ELECTRONICS > GRJ216R72A223KE01J
GRJ216R72A223KE01J
GRJ216R72A223KE01J Murata Electronics
GRJ216R72A223KE01-02A.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER MLCC
Packaging: Tape & Reel (TR)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.022 uF 100 VDC 10% 0805 X7R.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GRJ216R72A223KE01J GRJ216R72A223KE01J Виробник : Murata Electronics GRJ216R72A223KE01_02A.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.022 uF 100 VDC 10% 0805 X7R