Продукція > MURATA ELECTRONICS > GRJ216R72A472KE01J
GRJ216R72A472KE01J
GRJ216R72A472KE01J Murata Electronics
GRJ216R72A472KE01-02A.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER MLCC
Packaging: Tape & Reel (TR)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 4700 pF 100 VDC 10% 0805 X7R.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GRJ216R72A472KE01J GRJ216R72A472KE01J Виробник : Murata Electronics GRJ216R72A472KE01_02A.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 4700 pF 100 VDC 10% 0805 X7R