Продукція > MURATA ELECTRONICS > GRJ219R72A221KE01D
GRJ219R72A221KE01D
GRJ219R72A221KE01D Murata Electronics
k70e.ashx?la=en-us
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 220 pF 100 VDC 10% 0805 X7R
на замовлення 9239 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 21
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 220PF 100V X7R 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: Soft Termination, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Boardflex Sensitive, Thickness (Max): 0.037" (0.95mm), Part Status: Not For New Designs, Capacitance: 220 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GRJ219R72A221KE01D GRJ219R72A221KE01D Виробник : Murata Electronics k70e.ashx?la=en-us Description: CAP CER 220PF 100V X7R 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Boardflex Sensitive
Thickness (Max): 0.037" (0.95mm)
Part Status: Not For New Designs
Capacitance: 220 pF