Продукція > MURATA ELECTRONICS > GRJ21BC72A105KE11K
GRJ21BC72A105KE11K
GRJ21BC72A105KE11K Murata Electronics
GRJ21BC72A105KE11-02A.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1 uF 100 VDC 10% 0805 X7S
на замовлення 9040 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER MLCC, Tolerance: ±10%, Features: Soft Termination, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: X7S, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Boardflex Sensitive, Thickness (Max): 0.059" (1.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 1 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: X7S
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Boardflex Sensitive
Thickness (Max): 0.059" (1.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1 µF
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 100V
Temperature Coefficient: X7S
Part Status: Active
Capacitance: 1 µF
товару немає в наявності
Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 1uF; 100V; X7S; ±10%; SMD; 0805; 330mm
Type of capacitor: ceramic
Kind of capacitor: MLCC
Capacitance: 1µF
Operating voltage: 100V
Dielectric: X7S
Tolerance: ±10%
Mounting: SMD
Case - inch: 0805
Case - mm: 2012
Manufacturer series: GRJ
Roll diameter max.: 330mm
Operating temperature: -55...125°C