Продукція > MURATA ELECTRONICS > GRJ21BC72A105ME11K
GRJ21BC72A105ME11K
GRJ21BC72A105ME11K Murata Electronics
GRJ21BC72A105ME11-02A.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER MLCC
Packaging: Tape & Reel (TR)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: MLCC SMD capacitors, Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 1uF; 100V; X7S; ±20%; SMD; 0805; 330mm, Type of capacitor: ceramic, Kind of capacitor: MLCC, Capacitance: 1µF, Operating voltage: 100V, Dielectric: X7S, Tolerance: ±20%, Mounting: SMD, Case - inch: 0805, Case - mm: 2012, Manufacturer series: GRJ, Roll diameter max.: 330mm, Operating temperature: -55...125°C.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GRJ21BC72A105ME11K GRJ21BC72A105ME11K Виробник : Murata Electronics GRJ21BC72A105ME11-02A.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1 uF 100 VDC 20% 0805 X7S
товару немає в наявності
Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 1uF; 100V; X7S; ±20%; SMD; 0805; 330mm
Type of capacitor: ceramic
Kind of capacitor: MLCC
Capacitance: 1µF
Operating voltage: 100V
Dielectric: X7S
Tolerance: ±20%
Mounting: SMD
Case - inch: 0805
Case - mm: 2012
Manufacturer series: GRJ
Roll diameter max.: 330mm
Operating temperature: -55...125°C