Продукція > MURATA ELECTRONICS > GRJ21BR71E225KE01L
GRJ21BR71E225KE01L
GRJ21BR71E225KE01L Murata Electronics
c02e-2905.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0805 2.2uF 25volts X7R +/-10% Soft Term
на замовлення 6000 шт:
Написати відгук
Description: CAP CER 2.2UF 25V X7R 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: Soft Termination, Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Boardflex Sensitive, Thickness (Max): 0.057" (1.45mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 2.2 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GRJ21BR71E225KE01L GRJ21BR71E225KE01L Виробник : Murata Electronics GRJ21BR71E225KE01-01.pdf Description: CAP CER 2.2UF 25V X7R 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Boardflex Sensitive
Thickness (Max): 0.057" (1.45mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 2.2 µF