Продукція > MURATA ELECTRONICS > GRJ21BR71H224ME01K
GRJ21BR71H224ME01K
GRJ21BR71H224ME01K Murata Electronics
GRJ21BR71H224ME01-02A.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER MLCC
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.22 uF 50 VDC 20% 0805 X7R.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GRJ21BR71H224ME01K GRJ21BR71H224ME01K Виробник : Murata Electronics GRJ21BR71H224ME01_02A.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.22 uF 50 VDC 20% 0805 X7R