Продукція > MURATA ELECTRONICS > GRJ21BR72A104KE01K
GRJ21BR72A104KE01K
GRJ21BR72A104KE01K Murata Electronics
GRJ21BR72A104KE01-02A.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER MLCC
Packaging: Tape & Reel (TR)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.1 uF 100 VDC 10% 0805 X7R.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GRJ21BR72A104KE01K GRJ21BR72A104KE01K Виробник : Murata Electronics GRJ21BR72A104KE01_02A-3155356.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.1 uF 100 VDC 10% 0805 X7R