Продукція > MURATA ELECTRONICS > GRJ21BR72A104ME01L
GRJ21BR72A104ME01L
GRJ21BR72A104ME01L Murata Electronics
GRJ21BR72A104ME01-02A.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER MLCC
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.1 uF 100 VDC 20% 0805 X7R.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GRJ21BR72A104ME01L GRJ21BR72A104ME01L Виробник : Murata Electronics GRJ21BR72A104ME01_02A.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.1 uF 100 VDC 20% 0805 X7R