Продукція > MURATA ELECTRONICS > GRJ31BR72E683KWJ1L
GRJ31BR72E683KWJ1L
GRJ31BR72E683KWJ1L Murata Electronics
GRJ31BR72E683KWJ1-01.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 0.068UF 250V X7R 1206
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1206 0.068uF 250volt X7R +/-10%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GRJ31BR72E683KWJ1L GRJ31BR72E683KWJ1L Виробник : Murata Electronics c02e-2905.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1206 0.068uF 250volt X7R +/-10%