Продукція > MURATA ELECTRONICS > GRJ31CC71E106KE11L
GRJ31CC71E106KE11L
GRJ31CC71E106KE11L Murata Electronics
GRJ31CC71E106KE11-01.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 10UF 25V X7S 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: X7S
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Boardflex Sensitive
Thickness (Max): 0.079" (2.00mm)
Capacitance: 10 µF
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 10UF 25V X7S 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: Soft Termination, Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: X7S, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Boardflex Sensitive, Thickness (Max): 0.079" (2.00mm), Capacitance: 10 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GRJ31CC71E106KE11L GRJ31CC71E106KE11L Виробник : Murata Electronics GRJ31CC71E106KE11-01.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 10 uF 25 VDC 10% 1206 X7S
на замовлення 761 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
GRJ31CC71E106KE11L GRJ31CC71E106KE11L Виробник : Murata Electronics GRJ31CC71E106KE11-01.pdf Description: CAP CER 10UF 25V X7S 1206
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination
Voltage - Rated: 25V
Temperature Coefficient: X7S
Capacitance: 10 µF