Продукція > MURATA ELECTRONICS > GRJ31CC72A475ME01K
GRJ31CC72A475ME01K
GRJ31CC72A475ME01K Murata Electronics
GRJ31CC72A475ME01-01.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 4.7UF 100V X7S 1206
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 4.7 uF 100 VDC 20% 1206 X7S.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GRJ31CC72A475ME01K GRJ31CC72A475ME01K Виробник : Murata Electronics GRJ31CC72A475ME01_02A-3155338.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 4.7 uF 100 VDC 20% 1206 X7S