GRJ31CR71A106KE11L
GRJ31CR71A106KE11L Murata Electronics North America
c02e.pdf
Виробник: Murata Electronics North America
Description: CAP CER 10UF 10V X7R 1206
на замовлення 3420 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1206 10uF 10volts X7R +/-10% Soft Term.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GRJ31CR71A106KE11L GRJ31CR71A106KE11L Виробник : Murata Electronics North America c02e.pdf Description: CAP CER 10UF 10V X7R 1206
GRJ31CR71A106KE11L GRJ31CR71A106KE11L Виробник : Murata Electronics c02e-2905.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1206 10uF 10volts X7R +/-10% Soft Term
на замовлення 728 шт: