Продукція > MURATA ELECTRONICS > GRJ31CR71C475KE11L
GRJ31CR71C475KE11L
GRJ31CR71C475KE11L Murata Electronics
c02e-2905.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1206 4.7uF 16volts X7R +/-10% Soft Term
на замовлення 11640 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GRJ31CR71C475KE11L GRJ31CR71C475KE11L Виробник : Murata Electronics North America c02e.pdf Description: CAP CER 4.7UF 16V X7R 1206
товару немає в наявності