Продукція > MURATA ELECTRONICS > GRJ31CR71E475KE11L
GRJ31CR71E475KE11L
GRJ31CR71E475KE11L Murata Electronics
c02e-2905.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1206 4.7uF 25volts X7R +/-10% Soft Term
на замовлення 2563 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 4.7UF 25V X7R 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: Soft Termination, Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Boardflex Sensitive, Thickness (Max): 0.075" (1.90mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 4.7 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GRJ31CR71E475KE11L GRJ31CR71E475KE11L Виробник : Murata Electronics GRJ31CR71E475KE11-01.pdf Description: CAP CER 4.7UF 25V X7R 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Boardflex Sensitive
Thickness (Max): 0.075" (1.90mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 4.7 µF