Продукція > MURATA ELECTRONICS > GRJ31CR71H475KE11K
GRJ31CR71H475KE11K
GRJ31CR71H475KE11K Murata Electronics
GRJ31CR71H475KE11_02A.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 4.7 uF 50 VDC 10% 1206 X7R
на замовлення 4038 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: MLCC SMD capacitors, Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 4.7uF; 50V; X7R; ±10%; SMD; 1206; 330mm, Type of capacitor: ceramic, Kind of capacitor: MLCC, Capacitance: 4.7µF, Operating voltage: 50V, Dielectric: X7R, Tolerance: ±10%, Mounting: SMD, Case - inch: 1206, Case - mm: 3216, Manufacturer series: GRJ, Operating temperature: -55...125°C, Roll diameter max.: 330mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GRJ31CR71H475KE11K GRJ31CR71H475KE11K Виробник : MURATA Category: MLCC SMD capacitors
Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 4.7uF; 50V; X7R; ±10%; SMD; 1206; 330mm
Type of capacitor: ceramic
Kind of capacitor: MLCC
Capacitance: 4.7µF
Operating voltage: 50V
Dielectric: X7R
Tolerance: ±10%
Mounting: SMD
Case - inch: 1206
Case - mm: 3216
Manufacturer series: GRJ
Operating temperature: -55...125°C
Roll diameter max.: 330mm