Продукція > MURATA ELECTRONICS > GRJ31CR71H475ME11K
GRJ31CR71H475ME11K
GRJ31CR71H475ME11K Murata Electronics
GRJ31CR71H475ME11_02A.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 4.7 uF 50 VDC 20% 1206 X7R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук