GRJ31MR71C105KE01L
GRJ31MR71C105KE01L Murata Electronics North America
c02e.pdf
Виробник: Murata Electronics North America
Description: CAP CER 1UF 16V X7R 1206
на замовлення 5950 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1206 1.0uF 16volts X7R +/-10% Soft Term.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GRJ31MR71C105KE01L GRJ31MR71C105KE01L Виробник : Murata Electronics North America c02e.pdf Description: CAP CER 1UF 16V X7R 1206
GRJ31MR71C105KE01L GRJ31MR71C105KE01L Виробник : Murata Electronics c02e-2905.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1206 1.0uF 16volts X7R +/-10% Soft Term