Продукція > MURATA ELECTRONICS > GRJ31MR71C225KE11L
GRJ31MR71C225KE11L
GRJ31MR71C225KE11L Murata Electronics
c02e.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 2.2 uF 16 VDC 10% 1206 X7R
на замовлення 2916 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GRJ31MR71C225KE11L GRJ31MR71C225KE11L Виробник : Murata Electronics North America c02e.pdf Description: CAP CER 2.2UF 16V X7R 1206