GRJ31MR71H224KE01L
GRJ31MR71H224KE01L Murata Electronics North America
c02e.pdf
Виробник: Murata Electronics North America
Description: CAP CER 0.22UF 50V X7R 1206
на замовлення 6000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.22 uF 50 VDC 10% 1206 X7R.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GRJ31MR71H224KE01L GRJ31MR71H224KE01L Виробник : Murata Electronics North America c02e.pdf Description: CAP CER 0.22UF 50V X7R 1206
GRJ31MR71H224KE01L GRJ31MR71H224KE01L Виробник : Murata Electronics c02e.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.22 uF 50 VDC 10% 1206 X7R