Продукція > MURATA ELECTRONICS > GRJ31MR71H474KE01L
GRJ31MR71H474KE01L
GRJ31MR71H474KE01L Murata Electronics
k70e.ashx?la=en-us
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.47 uF 50 VDC 10% 1206 X7R
на замовлення 2270 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GRJ31MR71H474KE01L GRJ31MR71H474KE01L Виробник : Murata Electronics k70e.ashx?la=en-us Description: CAP CER 0.47UF 50V X7R 1206
товару немає в наявності