Продукція > MURATA ELECTRONICS > GRJ31MR72A224KE01L
GRJ31MR72A224KE01L
GRJ31MR72A224KE01L Murata Electronics
k70e.ashx?la=en-us
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 0.22UF 100V X7R 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Boardflex Sensitive
Thickness (Max): 0.053" (1.35mm)
Part Status: Not For New Designs
Capacitance: 0.22 µF
Написати відгук
Description: CAP CER 0.22UF 100V X7R 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: Soft Termination, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Boardflex Sensitive, Thickness (Max): 0.053" (1.35mm), Part Status: Not For New Designs, Capacitance: 0.22 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GRJ31MR72A224KE01L GRJ31MR72A224KE01L Виробник : Murata Electronics GRJ31MR72A224KE01_02A.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.22 uF 100 VDC 10% 1206 X7R