Продукція > MURATA ELECTRONICS > GRJ32DR72E104KWJ1L
GRJ32DR72E104KWJ1L
GRJ32DR72E104KWJ1L Murata Electronics
GRJ32DR72E104KWJ1-00B.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.1 uF 250 VDC 10% 1210 X7R
на замовлення 188 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GRJ32DR72E104KWJ1L GRJ32DR72E104KWJ1L Виробник : Murata Electronics North America c02e.pdf Description: CAP CER 0.1UF 250V X7R 1210