Продукція > MURATA ELECTRONICS > GRJ32ER71A226KE11L
GRJ32ER71A226KE11L
GRJ32ER71A226KE11L Murata Electronics
GRJ32ER71A226KE11-02A.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 22 uF 10 VDC 10% 1210 X7R
на замовлення 312 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GRJ32ER71A226KE11L GRJ32ER71A226KE11L Виробник : Murata Electronics North America c02e.pdf Description: CAP CER 22UF 10V X7R 1210
на замовлення 1930 шт: