Продукція > MURATA ELECTRONICS > GRJ32ER71E106KE11L
GRJ32ER71E106KE11L
GRJ32ER71E106KE11L Murata Electronics
c02e.ashx?la=en-us
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 10 uF 25 VDC 10% 1210 X7R
на замовлення 923 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GRJ32ER71E106KE11L GRJ32ER71E106KE11L Виробник : Murata Electronics c02e.ashx?la=en-us Description: CAP CER 10UF 25V X7R 1210
на замовлення 3037 шт: