Продукція > MURATA ELECTRONICS > GRJ32ER71H106KE11L
GRJ32ER71H106KE11L
GRJ32ER71H106KE11L Murata Electronics
GRJ32ER71H106KE11-01.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 10UF 50V X7R 1210
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Boardflex Sensitive
Thickness (Max): 0.110" (2.80mm)
Part Status: Not For New Designs
Capacitance: 10 µF
на замовлення 65000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 10UF 50V X7R 1210, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: Soft Termination, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Boardflex Sensitive, Thickness (Max): 0.110" (2.80mm), Part Status: Not For New Designs, Capacitance: 10 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GRJ32ER71H106KE11L GRJ32ER71H106KE11L Виробник : Murata Electronics GRJ32ER71H106KE11-01.pdf Description: CAP CER 10UF 50V X7R 1210
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination
Voltage - Rated: 50V
Temperature Coefficient: X7R
Capacitance: 10 µF
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
GRJ32ER71H106KE11L GRJ32ER71H106KE11L Виробник : Murata Electronics GRJ32ER71H106KE11_02A.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 10 uF 50 VDC 10% 1210 X7R
Мінімальне замовлення: 4
GRJ32ER71H106KE11L Виробник : Murata GRJ32EC71H106KE11-01.pdf Конденсатор керамічний smd, С = 10 мкФ, U, В = 50, Точн., % = 10, ТКЄ = X7R, Розм = 1210, Тексп, °C = -55...+125, Тип сер. = GRJ,... Група товару: Конденсатори Корпус: 1210 Од. вим: 100 шт