Продукція > MURATA ELECTRONICS > GRJ32ER71H475KE11L
GRJ32ER71H475KE11L
GRJ32ER71H475KE11L Murata Electronics
GRJ32ER71H475KE11-01.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 4.7UF 50V X7R 1210
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Boardflex Sensitive
Thickness (Max): 0.110" (2.80mm)
Capacitance: 4.7 µF
на замовлення 22000 шт:
Написати відгук
Description: CAP CER 4.7UF 50V X7R 1210, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: Soft Termination, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Boardflex Sensitive, Thickness (Max): 0.110" (2.80mm), Capacitance: 4.7 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GRJ32ER71H475KE11L GRJ32ER71H475KE11L Виробник : Murata Electronics GRJ32ER71H475KE11_02A-3155131.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 4.7 uF 50 VDC 10% 1210 X7R
на замовлення 608 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
GRJ32ER71H475KE11L GRJ32ER71H475KE11L Виробник : Murata Electronics GRJ32ER71H475KE11-01.pdf Description: CAP CER 4.7UF 50V X7R 1210
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination
Voltage - Rated: 50V
Temperature Coefficient: X7R
Capacitance: 4.7 µF