Продукція > MURATA ELECTRONICS > GRJ32ER71K475KE11L
GRJ32ER71K475KE11L
GRJ32ER71K475KE11L Murata Electronics
k70e.ashx?la=en-us
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 4.7UF 80V X7R 1210
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: Derating Recommended, Soft Termination
Voltage - Rated: 80V
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Boardflex Sensitive
Thickness (Max): 0.110" (2.80mm)
Part Status: Not For New Designs
Capacitance: 4.7 µF
на замовлення 12000 шт:
Написати відгук
Description: CAP CER 4.7UF 80V X7R 1210, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: Derating Recommended, Soft Termination, Voltage - Rated: 80V, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Boardflex Sensitive, Thickness (Max): 0.110" (2.80mm), Part Status: Not For New Designs, Capacitance: 4.7 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GRJ32ER71K475KE11L GRJ32ER71K475KE11L Виробник : Murata Electronics k70e.ashx?la=en-us Description: CAP CER 4.7UF 80V X7R 1210
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 80V
Temperature Coefficient: X7R
Capacitance: 4.7 µF
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
GRJ32ER71K475KE11L GRJ32ER71K475KE11L Виробник : Murata Electronics GRJ32ER71K475KE11_02A-3155155.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 4.7 uF 80 VDC 10% 1210 X7R