Продукція > MURATA ELECTRONICS > GRJ43DR72E224KWJ1K
GRJ43DR72E224KWJ1K
GRJ43DR72E224KWJ1K Murata Electronics
GRJ43DR72E224KWJ1-01.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 0.22UF 250V X7R 1812
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination
Voltage - Rated: 250V
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Boardflex Sensitive
Thickness (Max): 0.079" (2.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.22 µF
на замовлення 3949 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.22UF 250V X7R 1812, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: Soft Termination, Voltage - Rated: 250V, Package / Case: 1812 (4532 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Boardflex Sensitive, Thickness (Max): 0.079" (2.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.22 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GRJ43DR72E224KWJ1K GRJ43DR72E224KWJ1K Виробник : Murata Electronics GRJ43DR72E224KWJ1-01.pdf Description: CAP CER 0.22UF 250V X7R 1812
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination
Voltage - Rated: 250V
Temperature Coefficient: X7R
Part Status: Active
Capacitance: 0.22 µF
товару немає в наявності
GRJ43DR72E224KWJ1K GRJ43DR72E224KWJ1K Виробник : Murata Electronics GRJ43DR72E224KWJ1_00B-3155094.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.22 uF 250 VDC 10% 1812 X7R