Продукція > MURATA ELECTRONICS > GRM-KIT-OVER100-DE-A
GRM-KIT-OVER100-DE-A
GRM-KIT-OVER100-DE-A Murata Electronics
murata_03052018_GRM_Series_1-1310166.pdf
Виробник: Murata Electronics
Capacitor Kits RECOMMENDED ALT 81-GRMKITOVER100DEB
на замовлення 9 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP KIT CER 100UF-330UF 420PCS, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Voltage - Rated: 2.5 ~ 6.3V, Capacitance Range: 100µF ~ 330µF, Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Quantity: 420 Pieces (21 Values - 20 Each), Kit Type: Ceramic, Applications: General Purpose, Packages Included: 0805 ~ 1210 (2012 ~ 3225 Metric), Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GRM-KIT-OVER100-DE-A GRM-KIT-OVER100-DE-A Виробник : Murata Electronics Chip_Mono_Cer_Caps_C02e_Rev_Dec2016.pdf Description: CAP KIT CER 100UF-330UF 420PCS
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 2.5 ~ 6.3V
Capacitance Range: 100µF ~ 330µF