Продукція > MURATA ELECTRONICS > GRM-KIT-OVER100-DE-B
GRM-KIT-OVER100-DE-B
GRM-KIT-OVER100-DE-B Murata Electronics
Murata_04152021_Kit_GRM_KIT_OVER100_DE_A-2300362.pdf
Виробник: Murata Electronics
Capacitor Kits 0805-1210 over 100uF KIT
на замовлення 5 шт:
Написати відгук
Description: 0805~1210 OVER100UF SERIES, Packaging: Book, Tolerance: ±20%, Voltage - Rated: 2.5 ~ 6.3V, Capacitance Range: 100µF ~ 330µF, Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Quantity: 420 Pieces (21 Values - 20 Each), Kit Type: Ceramic, Applications: General Purpose, Packages Included: 0805 ~ 1210 (2012 ~ 3225 Metric), Part Status: Obsolete.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Book
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 2.5 ~ 6.3V
Capacitance Range: 100µF ~ 330µF