Продукція > MURATA ELECTRONICS > GRM-KIT-OVER100-DE
GRM-KIT-OVER100-DE Murata Electronics
c02e-2905.pdf
Виробник: Murata Electronics
Capacitor Kits 0805-1210 over100uF
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP KIT CER 100UF-330UF 420PCS, Packaging: Book, Tolerance: ±20%, Voltage - Rated: 2.5 ~ 6.3V, Capacitance Range: 100µF ~ 330µF, Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Quantity: 420 Pieces (21 Values - 20 Each), Kit Type: Ceramic, Applications: General Purpose, Packages Included: 0805 ~ 1210 (2012 ~ 3225 Metric), Part Status: Obsolete.
Інші пропозиції GRM-KIT-OVER100-DE
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GRM-KIT-OVER100-DE GRM-KIT-OVER100-DE Виробник : Murata Electronics Chip_Mono_Cer_Caps_C02e_Rev_Dec2016.pdf Description: CAP KIT CER 100UF-330UF 420PCS
Packaging: Book
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 2.5 ~ 6.3V
Capacitance Range: 100µF ~ 330µF