Продукція > MURATA ELECTRONICS > GRM0115C1C2R3WE11L
GRM0115C1C2R3WE11L
GRM0115C1C2R3WE11L Murata Electronics
GRM0115C1C2R3WE11-01A.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 2.3PF 16V C0G 08004
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 16V
Capacitance: 2.3 pF
Написати відгук
Description: CAP CER 2.3PF 16V C0G 08004, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 16V, Capacitance: 2.3 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GRM0115C1C2R3WE11L GRM0115C1C2R3WE11L Виробник : Murata Electronics GRM0115C1C2R3WE11_01A.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 2.3 pF 16 VDC 0.05 pF 008004 C0G (NP0)