Продукція > MURATA ELECTRONICS > GRM0115C1C2R4CE01L
GRM0115C1C2R4CE01L Murata Electronics
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 2.4PF 16V C0G 08004
Packaging: Tape & Reel (TR)
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 2.4 pF 16 VDC 0.25 pF 008004 C0G (NP0).
Інші пропозиції GRM0115C1C2R4CE01L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GRM0115C1C2R4CE01L GRM0115C1C2R4CE01L Виробник : Murata Electronics GRM0115C1C2R4CE01_01A-1977950.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 2.4 pF 16 VDC 0.25 pF 008004 C0G (NP0)