Продукція > MURATA ELECTRONICS > GRM0115C1C330GE01L
GRM0115C1C330GE01L
GRM0115C1C330GE01L Murata Electronics
GRM0115C1C330GE01-01A.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 33PF 16V C0G 08004
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 16V
Capacitance: 33 pF
Написати відгук
Description: CAP CER 33PF 16V C0G 08004, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 16V, Capacitance: 33 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GRM0115C1C330GE01L GRM0115C1C330GE01L Виробник : Murata Electronics GRM0115C1C330GE01-01A.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 33 pF 16 VDC 2% 008004 C0G (NP0)