Продукція > MURATA ELECTRONICS > GRM0115C1C680GE01L
GRM0115C1C680GE01L
GRM0115C1C680GE01L Murata Electronics
GRM0115C1C680GE01-01A.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 68PF 16V C0G 08004
Tolerance: ±2%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 16V
Package / Case: 008004 (0201 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.010" L x 0.005" W (0.25mm x 0.13mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.005" (0.14mm)
Capacitance: 68 pF
Написати відгук
Description: CAP CER 68PF 16V C0G 08004, Tolerance: ±2%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 16V, Package / Case: 008004 (0201 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.010" L x 0.005" W (0.25mm x 0.13mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.005" (0.14mm), Capacitance: 68 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GRM0115C1C680GE01L GRM0115C1C680GE01L Виробник : Murata Electronics GRM0115C1C680GE01-01A.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 68 pF 16 VDC 2% 008004 C0G (NP0)