Продукція > MURATA ELECTRONICS > GRM0115C1C8R3DE01L
GRM0115C1C8R3DE01L
GRM0115C1C8R3DE01L Murata Electronics
GRM0115C1C8R3DE01-01A.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 8.3 pF 16 VDC 0.5 pF 008004 C0G (NP0)
Написати відгук