Продукція > MURATA ELECTRONICS > GRM0115C1E101JE01L
GRM0115C1E101JE01L
GRM0115C1E101JE01L Murata Electronics
GRM0115C1E101JE01_01A.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100 pF 25 VDC 5% 008004 C0G (NP0)
на замовлення 47730 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 18
Відгуки про товар
Написати відгук