Продукція > MURATA ELECTRONICS > GRM0115C1E130GE01L
GRM0115C1E130GE01L
GRM0115C1E130GE01L Murata Electronics
GRM0115C1E130GE01-01A.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 13PF 25V C0G 08004
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 25V
Capacitance: 13 pF
Написати відгук
Description: CAP CER 13PF 25V C0G 08004, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 25V, Capacitance: 13 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GRM0115C1E130GE01L GRM0115C1E130GE01L Виробник : Murata Electronics GRM0115C1E130GE01-01A.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 13 pF 25 VDC 2% 008004 C0G (NP0)