Продукція > MURATA ELECTRONICS > GRM0115C1E150JE01L
GRM0115C1E150JE01L Murata Electronics
GRM0115C1E150JE01-01A.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 15PF 25V C0G 08004
Packaging: Tape & Reel (TR)
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 15 pF 25 VDC 5% 008004 C0G (NP0).
Інші пропозиції GRM0115C1E150JE01L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GRM0115C1E150JE01L GRM0115C1E150JE01L Виробник : Murata Electronics GRM0115C1E150JE01_01A-1978447.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 15 pF 25 VDC 5% 008004 C0G (NP0)