Продукція > MURATA ELECTRONICS > GRM0115C1E1R7WE11L
GRM0115C1E1R7WE11L
GRM0115C1E1R7WE11L Murata Electronics
GRM0115C1E1R7WE11-01A.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 1.7PF 25V C0G 08004
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 25V
Capacitance: 1.7 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 1.7PF 25V C0G 08004, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 25V, Capacitance: 1.7 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GRM0115C1E1R7WE11L GRM0115C1E1R7WE11L Виробник : Murata Electronics GRM0115C1E1R7WE11_01A.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1.7 pF 25 VDC 0.05 pF 008004 C0G (NP0)