Продукція > MURATA ELECTRONICS > GRM0115C1E221GE01L
GRM0115C1E221GE01L
GRM0115C1E221GE01L Murata Electronics
GRM0115C1E221GE01-01A.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 220PF 25V C0G/NP0 008004
Tolerance: ±2%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 008004 (0201 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.010" L x 0.005" W (0.25mm x 0.13mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.005" (0.14mm)
Capacitance: 220 pF
на замовлення 44500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 220PF 25V C0G/NP0 008004, Tolerance: ±2%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 008004 (0201 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.010" L x 0.005" W (0.25mm x 0.13mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.005" (0.14mm), Capacitance: 220 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GRM0115C1E221GE01L GRM0115C1E221GE01L Виробник : Murata Electronics GRM0115C1E221GE01-01A.pdf Description: CAP CER 220PF 25V C0G/NP0 008004
Tolerance: ±2%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 25V
Applications: General Purpose
Capacitance: 220 pF