GRS-2011-2501
GRS-2011-2501 CW Industries
GRS-2011-2500 THRU 2502-784605.pdf
Виробник: CW Industries
Rocker Switches SPST 16A GLOSS WHT
на замовлення 85 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SWITCH ROCKER SPST 16A 125V, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 16A (AC), Mounting Type: Panel Mount, Snap-In, Circuit: SPST, Switch Function: On-Off, Operating Temperature: -20°C ~ 105°C, Termination Style: Quick Connect - 0.250" (6.3mm), Actuator Type: Concave (Curved), Panel Cutout Dimensions: Rectangular - 28.58mm x 13.97mm, Color - Actuator/Cap: White, Actuator Marking: No Marking, Voltage Rating - AC: 125 V.
Інші пропозиції GRS-2011-2501
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GRS-2011-2501 GRS-2011-2501 Виробник : CW Industries GRS-2011-25XX.pdf Description: SWITCH ROCKER SPST 16A 125V
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 16A (AC)
Mounting Type: Panel Mount, Snap-In
Circuit: SPST
Switch Function: On-Off
Operating Temperature: -20°C ~ 105°C
Termination Style: Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Actuator Type: Concave (Curved)
Panel Cutout Dimensions: Rectangular - 28.58mm x 13.97mm
Color - Actuator/Cap: White
Actuator Marking: No Marking
Voltage Rating - AC: 125 V