Продукція > MURATA ELECTRONICS > GRT0335C1E102GA02D
GRT0335C1E102GA02D
GRT0335C1E102GA02D Murata Electronics
GRT0335C1E102GA02-01.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 1000PF 25V C0G/NP0 0201
Tolerance: ±2%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.013" (0.33mm)
Capacitance: 1000 pF
на замовлення 15000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 1000PF 25V C0G/NP0 0201, Tolerance: ±2%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 0201 (0603 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.013" (0.33mm), Capacitance: 1000 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GRT0335C1E102GA02D GRT0335C1E102GA02D Виробник : Murata Electronics GRT0335C1E102GA02-01.pdf Description: CAP CER 1000PF 25V C0G/NP0 0201
Tolerance: ±2%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 25V
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 1000 pF