Продукція > MURATA ELECTRONICS > GRT0335C1E911FA02J
GRT0335C1E911FA02J
GRT0335C1E911FA02J Murata Electronics
GRT0335C1E911FA02_01A.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 910 pF 25 VDC 1% 0201 C0G (NP0) AEC-Q200
на замовлення 48190 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 36
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GRT0335C1E911FA02J GRT0335C1E911FA02J Виробник : Murata Electronics GRT0335C1E911FA02-01.pdf Description: CAP CER 910PF 25V C0G 0201