Продукція > MURATA ELECTRONICS > GRT0335C1E911GA02J
GRT0335C1E911GA02J
GRT0335C1E911GA02J Murata Electronics
GRT0335C1E911GA02-01.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 910PF 25V C0G 0201
Packaging: Tape & Reel (TR)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 910 pF 25 VDC 2% 0201 C0G (NP0) AEC-Q200.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GRT0335C1E911GA02J GRT0335C1E911GA02J Виробник : Murata Electronics GRT0335C1E911GA02_01A-3157524.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 910 pF 25 VDC 2% 0201 C0G (NP0) AEC-Q200