Продукція > MURATA ELECTRONICS > GRT0335C1ER15WA02J
GRT0335C1ER15WA02J
GRT0335C1ER15WA02J Murata Electronics
GRT0335C1ER15WA02-01.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 0.15PF 25V C0G 0201
Packaging: Tape & Reel (TR)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.15 pF 25 VDC 0.05 pF 0201 C0G (NP0) AEC-Q200.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GRT0335C1ER15WA02J GRT0335C1ER15WA02J Виробник : Murata Electronics GRT0335C1ER15WA02-01A.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.15 pF 25 VDC 0.05 pF 0201 C0G (NP0) AEC-Q200